TRANSFERGO

TRANSFERGO

Türkiye’den Almanya’ya ve 176 ülkeye karşılıklı az masraflı para transferi uygulaması TransferGo paranızı hızlı, güvenilir bir şekilde transfer etmenizi sağlayan dijital bir çözüm. Para transferi yapmak için bankanıza veya bir atm’ye gitmenize gerek yok, partnerimiz TransferGo’nun telefon uygulamasını indirirerek veya web sitesine girip ücretsiz kaydolarak anında yurt dışına veya yurt dışından Türkiye’ye para transferi yapabilirsiniz. Türkiye’den yapacağınız para transferleri yalnızca 6,99 TL karşılığında yaparken yurt dışından Türkiye’ye yapacağınız transferlerde hiçbir kesinti olmuyor. Ayrıca aşağıya eklemiş olduğumuz bizim referans linkimizle kaydolursanız Türkiye’den yapacağınız ilk 2 transferi ücretsiz gerçekleştirebileceksiniz.

Almanya’da bir yakınınıza veya dil okulu, üniversite gibi bir kuruma para transferi yapmak istediğinizde en uygun ve hızlı çözümün TransferGo olduğunu unutmayın!

Ayrıca bizim referans linkimizle kaydolanlar ilk transferini gerçekleştirdikten sonra 400 TL de hoşgeldin parası kazanıyor:) Kaydolmak isteyenler için linkimiz şurada!