Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

durumumuzu yorumlamanız tatminkar seviyedeydi

Rated 5 out of 5
05/06/2023

iletişime geçme maillere dönüş gayet hızlı bilgi alış verişi olarak sorularımızı yanıtladınız ,tabi her görüşmede olduğu gibi sonrasında bu nasıldı şu nasıl olabilir gibi bizlerin aklına bir şeyler takılabiliyor bu konu için size istediğimiz zaman yaza bileceğimizi söylemeniz çok rahatlatıcı ve memnun edici. Size daha sonra işiniz açısından bir iki önermede bulunmak isterim tabi bunu sizin için olumlu olursa

Hakan ŞAHİN

Yorum

Rated 5 out of 5
04/06/2023

Samimi, yardımsever ve sadece gerçekleri söyleyerek işini yapmaya çalışan bir mentör. Size olmayacak hayal ya da umut vaad etmeyip sadece neleri yapmanızı gerektiğini büyük bir içtenlikle söyleyecektir.

Başarılarının devamını dilerim.

Teoman G.

Almanya Çalışma Vizesi Süreci

Rated 5 out of 5
20/01/2023

Çalışma vizesini beklediğim süreçte bazı aksaklıklar olunca Serkan Bey’den randevu aldım. Randevuya çok hızlı dönüş yaptı. Konuya çok profesyonel ve tecrübelerini çekinmeden paylaşarak çok farklı bir bakış açısı kattı.

Bu konularda çok tecrübesi olduğundan gerçekten nokta atışı yaparak beni çok doğru bir şekilde yönlendirdi. Serkan Bey’in yönlendirmeleri sayesinde cevap beklediğim kurumlardan olumlu dönüşler aldım.

İnternette yazılan asılsız bilgilere güvenmeyip, göç sürecinde kesinlikle Serkan Beyde’den destek almanızı tavsiye ederim.

Gizem E.

Yüksek Lisans başvurusu

Rated 5 out of 5
02/01/2023

2022-2023 Yaz Dönemi Yüksek Lisans başvuruları için Serkan Bey’den profesyonel danışmanlık aldım ve çok memnun kaldım. Hem okul araştırma hem de seçme aşamasında son derece yardımcı oldu. Başvurduğumuz okulların birinden kabul aldım. Kayıt aşaması için gerekli belgeler vs. gibi sorularımı hızlıca cevapladı. Bunlar dışında sağlık sigortası, bloke hesap gibi işlemleri birlikte çok hızlı bir şekilde hallettik. Şu an vize aşamasındayım ve aklıma takılan sorularda kendisinden destek alıyorum. Bu desteği aldığım için çok memnunum, herkese tavsiye ederim.

Gizem Nur Çapa

Almanya İş Arama Vizesi

Rated 5 out of 5
08/11/2022

Sizden birkaç ay önce Almanya’ ya gitme yolları hakkında danışmanlık almıştım belki hatırlarsınız.

Youtube kanalınıza bundan yaklaşık 4-5 ay kadar önce rastladım ve uzun zamandır bir yol bulup aralamaya çalıştığım Almanya kapısı için bana aylarca hem rehber hem motivasyon kaynağı oldunuz. Sizin videolarınızı belki en baştan 2 şer 3 er kez izledim. Her izlediğimde farklı bilgiler yakaladım ve hazır olduğumu hissettiğimde, verdiğiniz cesaretle bende 6 aylık iş arama vizesine başvurdum ve bugün vizem çıktı.

Belki senelerdir kovaladığım Almanya’ da yaşama hayalimi verdiğiniz bilgilerle gerçekleştirmek için en büyük adımı attım sayenizde. Birçok insana çok büyük ilham kaynağısınız. Size ne kadar teşekkür etsem az.

Ece T.