Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Samimi bir Danışmanlık Seansı

Rated 5,0 out of 5
20/05/2024

Kendisinden iş arama sürecinde odaklanmam gereken noktalarla ilgili oldukça faydalı öneriler aldım. Daha önce farkına varmadığım detayların, istediğim nitelikte bir işi bulma sürecimi hızlandıracağını düşünüyorum.

İlave olarak Almanya’da yaşama ilişkin ufak tüyolar da aldım. Yakın bir arkadaşımdan tavsiye alıyormuş gibi hissettiğim cok samimi bir görüşme gerçekleştirdik.

Çok teşekkürler

Özlem

CV-Motivasyon Mektubu

Rated 5,0 out of 5
03/04/2024

Serkan beyden İngilizce ve Almanca olmak üzere hem Cv hem motivasyon mektubu hizmeti aldım. Her iki dilde yazılan cv ve motivasyon mektubu emek verilerek, özenle hazırlanmıştı. İşini tamamlamadan önce kontrol amacıyla örnek göndererek son şeklini ona göre vermesi işini dikkatli yaptığının bir diğer göstergesi. Güvenerek hizmet alacağınız bir isim.

Gökhan

1 Saatlik Zoom Görüşmesi

Rated 5,0 out of 5
06/03/2024

Serkan Bey adımları nasıl atacağımız yönünde bize çok yardımcı oldu. İlgisine ve samimi yaklaşımından ötürü kendisine teşekkür ederiz.

Gökhan

Turist Vizesi ile İş Arama

Rated 5,0 out of 5
17/02/2024

Serkan Bey’e aktardığı tüm bilgiler ve desteği için teşekkür ederim. Daha önce kimseden bu kadar net cevaplar alıp motive olmamıştım. İnternet araştırmalarımdaki bilgi kirliliği tamamen yok oldu ve artık hedefimle aramdaki tek şey benim bundan sonraki çabalarım, başaracağıma inanıyorum. Tekrardan teşekkürler, sevgiler, saygılar.

Emre

Çok Teşekkürler

Rated 5,0 out of 5
30/01/2024

Serkan Bey, gerçekleştirdiğimiz mentörlük görüşmesinde, Almanya’da iş kurulumu ve yaşamla alakalı tüm sorularımı detaylı bir şekilde aydınlattı. Gerçekten konulara çok hakim ve çok ilgili. İhtiyacı olan arkadaşların çekinmeden kendisiyle iletişime geçmelerini tavsiye ederim.

Baris

Göçmenlik Üzerine Değerlendirme

Rated 5,0 out of 5
12/01/2024

Serkan Bey’le çok verimli ve samimi bir görüşme yaptık. İş arama ve iş bulma vizesi süreçlerini nasıl yürütmem konusunda çok faydalı bir sohbet oldu. Eksik yaptığım yerleri görmemde yardımcı oldu. Tüm sorularıma yanıt verdi. Teşekkürler!

İshak

Almanya danışmanlık bireysel

Rated 5,0 out of 5
08/01/2024

Serkan bey’e öncelikle çok teşekkür etmek istiyorum çünkü o Almanya hakkında bir çok kirli bilgi varken bize gayet samimi, açıklayıcı ve gerçekçi bilgiler verdi, piyasada o kadar yanlış bilgiler veren insanlar var ben tüm kalbimle söylüyorum sadece Serkan Bey’i tek görüşebilecek danışman olarak görüyorum. Serkan bey ile konuşmadan göç etmeyi düşünmeyin ve Kendinizi, paranızı koruyun ve gerçeğe ulaşın.

Mehmet

I received an interactive, sincere and very safe service. I definitely recommend Mr. Serkan.

Rated 5,0 out of 5
01/12/2023

It was efficient and absolutely useful. Thank you to him.

Naşide

Aydınlatıcı

Rated 5,0 out of 5
25/10/2023

Serkan bey detaylı sorularımı dikkatlice dinleyip notlar alarak hepsine ayrı ayrı yanıtlar verdi. Nelere odaklanabileceğim, nelere dikkat etmem gerektiğiyle ilgili değerli tavsiyeleri oldu. Teşekkür ederim.

Sümeyye

Pleasant experience

Rated 5,0 out of 5
06/10/2023

It was a fantastic experience. It greatly helped me stay motivated and provided a different and professional perspective to focus on my goals. Many thanks to Serkan for his interest, sincerity and advice.I definitely recommend it.

Oğuzhan

Serkan Bey’e teşekkürler

Rated 5,0 out of 5
11/09/2023

Almanya’ya göç konusunda aracı avukatlarla yaşadığım olumsuz deneyimler sonrası Serkan Bey’den aldığım destekten oldukça memnun kaldım. Aklıma takılan tüm soruların cevaplarını alabildim.

Sorduğum soruları dikkatle dinleyip sonuç odaklı ve net cevaplar vermesi kadar, emin olmadığı detay bir soruda bunu açıkça söylemesini ayrıca takdir ettim.

Süreç sırasında ve sonrasında kendisinden görüş almaya devam edeceğim.

Serdar

Motive edici

Rated 5,0 out of 5
16/08/2023

Sorulara net, samimi cevaplar vererek iş arama ve Almanya’ya yerleşme ile ilgili seçenekleri değerlendirerek tatmin edici cevaplar verdi. Kafamdaki soru işaretlerini netleştirdi. Kendim araştırmama rağmen bazı önemli noktaları atlamış olduğumu farkettim, bu konuda yardımcı oldunuz.

Teşekkürler..

Adem

YouTube’taki samimiyet, bire bir görüşmede de devam etti

Rated 5,0 out of 5
03/08/2023

Her ne kadar kendi başıma aylarca araştırma yaptıysam da, kafamda bulanık kalan onca bilgi, Serkan Bey ile görüşmemizden sonra netleşti ve daha önce hiç aklıma gelmeyen fikirler de edindim. Ama hepsinden öte, fikirlerimi beni samimiyetle anlayan biriyle paylaşmak, gerçekten iç rahatlatıcıydı.

Mutlu

Detaylı, gerçekçi ve tatmin edici

Rated 5,0 out of 5
15/06/2023

Serkan Bey’le yaptığımız görüşme oldukça verimliydi. Bize gerçekçi değerlendirmeler yapıp ne yapıp, ne yapmayacağımızla ilgili oldukça detaylı bilgiler verdi.

Harun

İş Arama Vizesi Süreci

Rated 5,0 out of 5
06/06/2023

Serkan Bey ile çok verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Benim spesifik sorularım üzerine nokta atışı yanıtları oldu. Süreçle ilgili istişare etmek ve netleştirmek istediğim konuları da detaylıca değerlendirdi. Motivasyon mektubu, özgeçmiş, iş arama, ev arama konularıyla ilgili çok önemli ipuçları paylaştı. Ayrıca geçmişte detaylı hazırlamış olduğu videoları da tekrar paylaşarak önemli yönlendirmelerde bulundu.

Merve

durumumuzu yorumlamanız tatminkar seviyedeydi

Rated 5,0 out of 5
05/06/2023

iletişime geçme maillere dönüş gayet hızlı bilgi alış verişi olarak sorularımızı yanıtladınız ,tabi her görüşmede olduğu gibi sonrasında bu nasıldı şu nasıl olabilir gibi bizlerin aklına bir şeyler takılabiliyor bu konu için size istediğimiz zaman yaza bileceğimizi söylemeniz çok rahatlatıcı ve memnun edici. Size daha sonra işiniz açısından bir iki önermede bulunmak isterim tabi bunu sizin için olumlu olursa

Hakan

Yorum

Rated 5,0 out of 5
04/06/2023

Samimi, yardımsever ve sadece gerçekleri söyleyerek işini yapmaya çalışan bir mentör. Size olmayacak hayal ya da umut vaad etmeyip sadece neleri yapmanızı gerektiğini büyük bir içtenlikle söyleyecektir.

Başarılarının devamını dilerim.

Teoman

Almanya Çalışma Vizesi Süreci

Rated 5,0 out of 5
20/01/2023

Çalışma vizesini beklediğim süreçte bazı aksaklıklar olunca Serkan Bey’den randevu aldım. Randevuya çok hızlı dönüş yaptı. Konuya çok profesyonel ve tecrübelerini çekinmeden paylaşarak çok farklı bir bakış açısı kattı.

Bu konularda çok tecrübesi olduğundan gerçekten nokta atışı yaparak beni çok doğru bir şekilde yönlendirdi. Serkan Bey’in yönlendirmeleri sayesinde cevap beklediğim kurumlardan olumlu dönüşler aldım.

İnternette yazılan asılsız bilgilere güvenmeyip, göç sürecinde kesinlikle Serkan Beyde’den destek almanızı tavsiye ederim.

Gizem

Yüksek Lisans başvurusu

Rated 5,0 out of 5
02/01/2023

2022-2023 Yaz Dönemi Yüksek Lisans başvuruları için Serkan Bey’den profesyonel danışmanlık aldım ve çok memnun kaldım. Hem okul araştırma hem de seçme aşamasında son derece yardımcı oldu. Başvurduğumuz okulların birinden kabul aldım. Kayıt aşaması için gerekli belgeler vs. gibi sorularımı hızlıca cevapladı. Bunlar dışında sağlık sigortası, bloke hesap gibi işlemleri birlikte çok hızlı bir şekilde hallettik. Şu an vize aşamasındayım ve aklıma takılan sorularda kendisinden destek alıyorum. Bu desteği aldığım için çok memnunum, herkese tavsiye ederim.

Gizem

Almanya İş Arama Vizesi

Rated 5,0 out of 5
08/11/2022

Sizden birkaç ay önce Almanya’ ya gitme yolları hakkında danışmanlık almıştım belki hatırlarsınız.

Youtube kanalınıza bundan yaklaşık 4-5 ay kadar önce rastladım ve uzun zamandır bir yol bulup aralamaya çalıştığım Almanya kapısı için bana aylarca hem rehber hem motivasyon kaynağı oldunuz. Sizin videolarınızı belki en baştan 2 şer 3 er kez izledim. Her izlediğimde farklı bilgiler yakaladım ve hazır olduğumu hissettiğimde, verdiğiniz cesaretle bende 6 aylık iş arama vizesine başvurdum ve bugün vizem çıktı.

Belki senelerdir kovaladığım Almanya’ da yaşama hayalimi verdiğiniz bilgilerle gerçekleştirmek için en büyük adımı attım sayenizde. Birçok insana çok büyük ilham kaynağısınız. Size ne kadar teşekkür etsem az.

Ece

Dil Okulu Vizesi

Rated 5,0 out of 5
08/11/2022

Eşim ve 2 çocuğumla Almanya serüvenine Serkan Beyde ile hazırlandık. Sürecin her adımını Serkan Beyde sayesinde eksiksiz tamamladık. Sonunda da vizemizi aldık ve Almanyadayız 🙂 Vize sürecini güvenle ve hızlıca tamamlamak isteyenlere tavsiye ederiz.

Şakir