EXPATRIO

EXPATRIO

Expatrio, Almanya’ya gelirken ihtiyacınız olan bloke hesap ve sağlık sigortası konusunda size en iyi imkanları sunan, Almanya Devleti’nin tanıdığı bir servis sağlayıcı. Almanya’ya eğitim için gelirken veya Almanya dil kursu vizesine başvururken veya Almanya iş arama vizesine başvururken ve daha birçok bloke hesap gereken vize türüne başvururken sizlere bu iki servisi sağlıyor.

Expatrio’nun en önemli avantajlarından biri Türkçe müşteri hizmetleri seçeneğinin olması ve Trustpilot verilerine göre müşteri memnuniyet oranının çok yüksek olması. 24 saat içerisinde herhangi bir yardım veya sorunlarınıza yanıt geliyor.

Eğer vize için hem bloke hesap hem de sağlık sigortasına ihtiyacınız varsa Expatrio’nun Value Package’ine sahip olmak sizin için daha avantajlı olacak. İki farklı servis sağlayıcısı ile uğraşmadan bu iki hizmete tek seferde sahip olabilirsiniz. Ayrıca bloke hesap açtırmak için ödemeniz gereken 49€’luk hesap açtırma bedelini, Value Package‘i almanız durumunda geri iade etmesi de sizler için önemli bir avantaj. Eğer partnerimiz Expatrio’nun bu hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bizim referans linkimizle sizleri bu avantajlar bekliyor. Şu linkten Expatrio’da profil oluşturup istediğiniz hizmete başvurabilirsiniz.